Kādreiz cilvēki satikās restorānos un citās publiskās vietās, lai vienkārši apsēstos, parunātos un iepazītu viens otru. Tagad kopīgas maltītes laikā vairums cilvēku gandrīz pat nepaskatās viens uz otru.
Visi ir iegrimuši savās elektroniskajās ierīcēs, neatkarīgi no tā, vai tie ir mobilie telefoni, planšetdatori vai klēpjdatori.
Kāda bāra īpašnieks Anglijā vēlas uz visiem laikiem mainīt šo tendenci. Ar diezgan vienkāršiem paņēmieniem ir panākts vajadzīgais rezultāts. Tailers vēlas, lai visās publiskajās vietās cilvēki atkal sāktu runāt viens ar otru, un šāda pieeja viņa bārā rada jautru atmosfēru un padara to interesantāku. Turklāt sarunas palīdz arī biznesam.
Šķir otru lapu, lai uzzinātu, ko tieši viņš izdarīja
Tevi noteikti interesēs
- “Ar tavu raksturu tikai kaķi sadzīvotu” teica Māris; tikai nedēļu vēlāk saprata cik ļoti bija kļūdījies
- Nolēmu randiņā notēlot bezdarbnieku, lai redzētu Ineses reakciju un es nekļūdījos
- Latvijas ūdenssaimniecības uzņēmumi var pieprasīt dzīvokļos dzīvojošajiem uzstādīt šo ierīci: ”Visiem vajadzēs”
- Šie ir mani mīļākie burkāni ziemai: uzreiz gatavoju veselu katlu un lieku ledusskapī – jo ilgāk tie stāv, jo garšīgāki kļūst
- Meteorologs ir tiešs savā prognozē: ”Tas nebūt nav viss. Nāks jauni un spēcīgāki cikloni”
- Īsts biezpiena ziemas gardums 10 minūtēs: vienmēr turu biezpiena paciņu ledusskapī tikai šai receptei, jo mājnieki to lūdz atkal un atkal








